Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19854
Stary 26.01.2010, 22:05
jesli sie cos "ruszy" to mysle ze w lutym, co pokazywaly ostatnei okienka zimowe. Kupowac młodych no pewnie, a kto ich wyszkoli , i gdzie !! nie ma zaplecza personalnego i treningowego
Odpowiedz cytując