Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19853
Stary 26.01.2010, 21:59
kosaTS napisał(a):Wyświetl post
http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html

A tak zastanawiałem się dlaczego na pół roku, ale przypomniałem sobie; Skorża mówił, że chce środkowego pomocnika rozgrywającego na pół roku, a potem wraca Guła więc po co nam on, oby nie był pokroju Jirsaka. Albo inaczej: może być, ale żeby się spełnił.
dziwne to troche działanie, bo jeżeli Chorwat się sprawdzi to raczej nie przedłuży kontraktu z Wisłą, bo dostanie lepszą propozycję z zachodu, a nie daj Boże Garguła nadal będzie kontuzjowany i zostaniemy z wieczną nadzieją Jirsakiem...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując