kosaTS napisał(a):

http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html
A tak zastanawiałem się dlaczego na pół roku, ale przypomniałem sobie; Skorża mówił, że chce środkowego pomocnika rozgrywającego na pół roku, a potem wraca Guła więc po co nam on, oby nie był pokroju Jirsaka. Albo inaczej: może być, ale żeby się spełnił.
|
dziwne to troche działanie, bo jeżeli Chorwat się sprawdzi to raczej nie przedłuży kontraktu z Wisłą, bo dostanie lepszą propozycję z zachodu, a nie daj Boże Garguła nadal będzie kontuzjowany i zostaniemy z wieczną nadzieją Jirsakiem...