Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 26.01.2010, 21:54
Ja to już nie wiem czy my musimy na wszystko i wszystkich narzekać?

K...a panowie mamy półfinał o którym w piłce nożnej możemy pomarzyć!

Należy się chłopakom uznanie za to co robią i za jaką determinacją grają,

błędy się zdarzają ale najważniejsze że wygrywają.Niektórzy to myślą że

będziemy z każdym wygrywać dziesięcioma bramkami-Nie da się tak.

Tak więc patrząc na naszych nieudaczników w piłce nożej powinniśy być dumni

z chłopaków(Ja przynajmniej jestem...i to bardzo)
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując