|
Ja to już nie wiem czy my musimy na wszystko i wszystkich narzekać?
K...a panowie mamy półfinał o którym w piłce nożnej możemy pomarzyć!
Należy się chłopakom uznanie za to co robią i za jaką determinacją grają,
błędy się zdarzają ale najważniejsze że wygrywają.Niektórzy to myślą że
będziemy z każdym wygrywać dziesięcioma bramkami-Nie da się tak.
Tak więc patrząc na naszych nieudaczników w piłce nożej powinniśy być dumni
z chłopaków(Ja przynajmniej jestem...i to bardzo)
|