Wyświetl pojedynczy post
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#190
Stary 26.01.2010, 21:45
szark napisał(a):Wyświetl post
no i wygrali, mecz meczowi nierówny, przyjdzie francja czy chorwacja to też będzie fajnie, może wygrają, może przegrają ale przynajmniej będą walczyć do końca, i nikt z nich nie będzie ryczał jak forumowe płaczki
Kto Ty jesteś? bana mu za te "cipki"

Mecz koszmarny. Transmisja w wykonaniu Polsatu żenada. Nasza drużyna tragicznie słaba w obronie dzisiaj. Awans bezcenny. Półfinał jest i to najważniejsze. Dzięki rodzicom Wenty za powołanie go do życia
Naszym Orłom Serdecznie GRATULUJE!!
Odpowiedz cytując