szark napisał(a):

|
no i wygrali, mecz meczowi nierówny, przyjdzie francja czy chorwacja to też będzie fajnie, może wygrają, może przegrają ale przynajmniej będą walczyć do końca, i nikt z nich nie będzie ryczał jak forumowe płaczki
|
Kto Ty jesteś?

bana mu za te "cipki"
Mecz koszmarny. Transmisja w wykonaniu Polsatu żenada. Nasza drużyna tragicznie słaba w obronie dzisiaj. Awans bezcenny. Półfinał jest i to najważniejsze. Dzięki rodzicom Wenty za powołanie go do życia

Naszym Orłom Serdecznie GRATULUJE!!