Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5760
Stary 26.01.2010, 21:26
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Ja sobie na pewien czas odpuściłem granie bo nie szło mi zupełnie - Nie żeby to jakieś duże sumy były ale mam zasadę że jak nie idzie to trza odpocząć.

I dziś powróciłem w dobrym stylu 20->150
U mnie też był zaaajebisty kryzys w połowie miesiąca mniej więcej. No ****a, jak teraz sobie o tym myślę, to wiem, że to musiał być spisek żydokomuchów. Nic nie właziło, aż w końcu po kilku dniach walenia głową w ścianę coś się ruszyło i żarło przez dobry tydzień naprawdę dobrze. Potem niestety trochę ucichło i po chwili przerwy dziś wracam.. cały na biało.

Edit: No i Norwich mnie oszukało. Tzn Wallsall. Ale została jeszcze nadzieja w nhl. Anaheim i NY Islanders.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 26.01.2010 o godz. 22:35.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując