Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Patka
Member
Od: 07.2006
Offline
#
14016
26.01.2010, 20:57
Jago
napisał(a):
Witam
czy wie ktoś co ukazuje się kanarowi na tym swoim urządzeniu?
- kraków mpk jeśli sprawdza kartę to co mu się wyświetla?
Z tego co zauważyłam, wyświetla mu się "ważna". Jeśli oczywiście taka ona jest.
...Noblesse Oblige...
Patka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Patka
Znajdź inne posty napisane przez Patka