Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
19piotrek06
Member
Od: 12.2009
Offline
#
14011
26.01.2010, 19:17
Wiecie coś na temat tego szalika?Kto go wydał itp?
http://i46.tinypic.com/2m5gp5x.png
19piotrek06
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 19piotrek06
Znajdź inne posty napisane przez 19piotrek06