|
Wiecie jakim skladem gral Szachtar ? Chodzi mi o to, czy gral ktos nowy/testowany itd ?
--
Czy Kurto nie jest szykowany na drugiego bramkarza Wisly ? Niby kontrakt z Juhu podpisany, ale zostal on w Krakowie i trenuje z ME. Wiec moze ten pol roczny kontrakt to takie dmuchanie na zimne, byleby ktos byl a nie kosztowal.
Ostatnio edytowane przez mic : 26.01.2010 o godz. 19:13.
|