Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1881
Stary 26.01.2010, 18:48
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Stary nie o to chodzi. To jest takie permanentnie opowiadanie. A zagramy sparing z mocną drużyną to nam dużo da, piłkarze się rozwiną i dojrzeją. Co roku grają z Sevillami, Szachtarami, Barcelonami, Realami itd i powiedz mi czy faktycznie gracze się rozwinęli, próbują stosowac jakiekolwiek nowoczesne zagrania, daje to jakieś efekty ? Po według mnie nie. Cały czas jest to samo. Dużo planowania i opowiadania, a nic z tego nie ma. A takie sparingi jak np. dzisiejszy pokazują jak jesteśmy głęboko nie powiem gdzie tyle jest pożytku z tych spotkań.
ile my tych poważnych meczów gramy 2 na 3 lata każdy dobry występ w pucharach przekładał sie na rozwój kilku piłkarzy
Odpowiedz cytując