Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1875
Stary 26.01.2010, 18:39
grzesiek632 bo on powoli wchodzi w drużynę widać jakiś postęp
poza tym zaasekurowałem się tym iż czekam na skrót wideo ;]
nigdzie nie podkreślam że jest bogiem ;/ ale przynajmniej podejmuje ryzyko i coś próbuje..

a ten mecz puśćcie w niepamięć koleś z Ukrainy sędziował dla swoich stąd ten wynik (patrz kartki, 3 bramka )


Odpowiedz cytując