mic napisał(a):

Silny rywal sparingowy to najlepszy element przygotowan jaki moze byc. Lepiej zagrac z Szachtarem i przegrac 0:3, niz wygrac 10:0 z Izolatorem Boguchwala.
Sparingi nie sa po to zeby za wszelka cena wygrac. Sparing to mecz testowy, na ktorym sie testuje rozne ustawienia, warianty gry itd. Tym sie roznia od meczow o punkty.
|
Co sie dziwisz wszak to jest Polskie myslenie liczy sie tylko wynik. Chu.j z wyszkoleniem, z technika z mysleniem na boisku, liczy sie wynik najlepiej wysoki i do zera