Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1868
Stary 26.01.2010, 18:11
Kluvi napisał(a):Wyświetl post

swoją drogą widać że Burliga się rozgrywa no ale tu multum "ekspertów" chce go wywalić za słaby przecież..
a z relacji widać że dziś był jedynym zawodnikiem który potrafił minąć 2 kolesi Sachtara

ciekawi mnie relacja wideo z tego meczu
Witam Kluvi

Właśnie sam się zachowujesz (co pokazuje ten post) jak "ekspert". (bez urazy)
Łał jest bogiem futbolu bo minął 2 zawodników Sachtara
Łobodzński nawet minąl 2 zawodników Barcelony w meczu w Krakowie;D

Po relacji live to gówno możemy wiedziec jak zagrał On i jak i inni.
...................
Cieszy jedynie sam fakt że zagraliśmy z Szachtarem.

3rider napisał(a):Wyświetl post
"Cieszy jedynie sam fakt że zagraliśmy z Szachtarem"...

Coz za ambicja! 0:3 i dziekujesz Bogu, ze...zagralismy? Degrengolada trwa. Gdzie jest nastepca Cantoro i Cwielonga
dziękuje bogu? gdzie tak przeczytałes? .. tylko cieszy fakt ze zagraliśmy z dobra europejska druzyna a nie drugoliczowcem z Rosji czy podrzedna druzyna z Węgier..
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 26.01.2010 o godz. 18:17.
Odpowiedz cytując