Kluvi napisał(a):

swoją drogą widać że Burliga się rozgrywa no ale tu multum "ekspertów" chce go wywalić za słaby przecież..
a z relacji widać że dziś był jedynym zawodnikiem który potrafił minąć 2 kolesi Sachtara
ciekawi mnie relacja wideo z tego meczu
|
Witam Kluvi
Właśnie sam się zachowujesz (co pokazuje ten post) jak "ekspert". (bez urazy)
Łał jest bogiem futbolu bo minął 2 zawodników Sachtara
Łobodzński nawet minąl 2 zawodników Barcelony w meczu w Krakowie;D
Po relacji live to gówno możemy wiedziec jak zagrał On i jak i inni.
...................
Cieszy jedynie sam fakt że zagraliśmy z Szachtarem.
dziękuje bogu? gdzie tak przeczytałes? .. tylko cieszy fakt ze zagraliśmy z dobra europejska druzyna a nie drugoliczowcem z Rosji czy podrzedna druzyna z Węgier..