Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1825
Stary 26.01.2010, 17:10
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Najlepsze drużyny nie przegrywają z żydami czy Legią bez walki, więc co mi tu wyjeżdżasz z takim tekstem?! Jak nieważne jest ustawienie, to wystawmy 10 obrońców, ale każmy im atakować! Wg Twojej teorii będzie dobrze.

5 pomocników, z których 1 potrafi strzelić z daleka, albo dobrze podać. Zajebiście.
Idź dalej, wystawmy jedenastu bramkarzy. Sprowadzanie dyskusji do absurdu nie jest najlepszym sposobem jej prowadzenia...

Na świecie gra się różnymi ustawieniami. Jakby było jedno idealne, to wszyscy by nim grali. 4-5-1 może być bardziej ofensywne, niż 4-3-3 czy 4-4-2. Wszystko zależy od poleceń taktycznych i ich realizacji. A jak się ma beznadziejnych piłkarzy, to nawet najlepsza taktyka nie pomoże...
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując