pan Dudi napisał(a):

Najlepsze drużyny nie przegrywają z żydami czy Legią bez walki, więc co mi tu wyjeżdżasz z takim tekstem?! Jak nieważne jest ustawienie, to wystawmy 10 obrońców, ale każmy im atakować! Wg Twojej teorii będzie dobrze.
5 pomocników, z których 1 potrafi strzelić z daleka, albo dobrze podać. Zajebiście.
|
Idź dalej, wystawmy jedenastu bramkarzy. Sprowadzanie dyskusji do absurdu nie jest najlepszym sposobem jej prowadzenia...
Na świecie gra się różnymi ustawieniami. Jakby było jedno idealne, to wszyscy by nim grali. 4-5-1 może być bardziej ofensywne, niż 4-3-3 czy 4-4-2. Wszystko zależy od poleceń taktycznych i ich realizacji. A jak się ma beznadziejnych piłkarzy, to nawet najlepsza taktyka nie pomoże...