massoud napisał(a):

|
ja widzę, że ten Serb to ciągle piłki traci - albo ręka albo faul, albo przechwyt "na chwilę"..
|
To idź do lekarza bo skoro widzisz takie rzeczy to coś nie jest z Tobą w porządku. W relacji raz się pojawiło że Serb dotknął piłkę ręką i raz faulował rywala po tym jak stracił piłkę. I teraz mam pytanie jakie ciągle? A po drugie nie widziałeś w jakiej sytuacji o stracił tą piłkę więc wyluzuj i nie pisz takich głupot. A i inni to tez mają poważny problem bo nie podoba im się ustawienie naszej drużyny- to jest sparing , trener ma prawo testować różne rozwiązania ,ustawienia i piłkarzy na różnych pozycjach ale co tam . Niektórzy z Was to zawsze będą narzekać . Pewnie następnym razem nie będzie Wam się podobało że nasi piłakrze zaczną trening o 11 a nie np o 10.
