Wyświetl pojedynczy post
KuLwIk
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1816
Stary 26.01.2010, 16:43
Znowu czerwona kartka dla Małeckiego, znowu nie wiemy, za co. Sędzia - ten sam co ostatnio - znowu zaczyna szaleć. Faul, o ile był, to na żółtą kartkę. Tureccy sędziowie są dziwni

Nie wiem kto to sędziuje ten mecz. A myślałem że nie ma gorszych od polskich arbitrów.
Odpowiedz cytując