|
Znowu czerwona kartka dla Małeckiego, znowu nie wiemy, za co. Sędzia - ten sam co ostatnio - znowu zaczyna szaleć. Faul, o ile był, to na żółtą kartkę. Tureccy sędziowie są dziwni
Nie wiem kto to sędziuje ten mecz. A myślałem że nie ma gorszych od polskich arbitrów.
|