Widziecie, przyjechał Pawełek to od razu Kurto odpada zdaniem Skorży. Może i racja, dopiero 19 lat, ale powinien grać w PP, czasem w lidze, być tym drugim bramkarzem. To będzie sprawdzian dla Serba i Issa Ba, oby go zdali. Ten Chorwat też niech się pokaże z dobrej strony.
