Wyświetl pojedynczy post
kosaTS
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1803
Stary 26.01.2010, 16:01
Widziecie, przyjechał Pawełek to od razu Kurto odpada zdaniem Skorży. Może i racja, dopiero 19 lat, ale powinien grać w PP, czasem w lidze, być tym drugim bramkarzem. To będzie sprawdzian dla Serba i Issa Ba, oby go zdali. Ten Chorwat też niech się pokaże z dobrej strony.
Odpowiedz cytując