FraMat napisał(a):

Wisła SSA
Szpitalna Spółka Akcyjna
|
A może Wilczek albo rada nadzorcza dowiedzieli się o programie dopłat z UE dla szpitalnictwa?!
Jeżeli nie, to pomysł transferu Nowaka jest delikatnie ujmując absurdalny.
W obecnej sytuacji finansowej nawet zakontraktowanie go za darmo byłoby co najmniej dziwne.
Gość, który pojechał na Tajki i doznał kontuzji paznokcia...