Wyświetl pojedynczy post
kosaTS
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19843
Stary 26.01.2010, 14:14
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Tra...258,1,721.html

Możliwe, że zakontraktujemy.

http://futbolnet.pl/wiadomosci/wisla...towac-w-turcji

Ciekawe o Nowaku. Wisła negocjowała jak on grał w Tajlandii. :o

http://www.futbol.pl/artykul/74791.html
Odpowiedz cytując