Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19842
Stary 26.01.2010, 14:12
cassius31krakow napisał(a):Wyświetl post
Wytłumaczenie jest znacznie prostsze - bo nikt się tym nie zajmuje. Przeglądamy się i testujemy tylko tych grajków, których chcą nam wcisnąć ich managerowie.

No brawo yogul, długofalowe myślenie w Wiśle. Masz super poczucie humoru.
a mnie się dalej wydaje że jest w Wiśle myślenie długofalowe tylko nie do końca takie jakie powinno być.
Bo teraz myślą o przyszłości ale tylko w ten sposób żeby kupić młodego i taniego wypromować go i opchnąć za grubą kase. A powinni sprowadzać tych młodych i utalentowanych ale po to by budować młodą z dobrą drużynę i myśleć ile się zarobi jak awansujemy do LM a nie ile za nich dostaniemy
ale wiadomo ze to jest takie skrajnie optymistyczne myślenie .
Odpowiedz cytując