cassius31krakow napisał(a):

Wytłumaczenie jest znacznie prostsze - bo nikt się tym nie zajmuje. Przeglądamy się i testujemy tylko tych grajków, których chcą nam wcisnąć ich managerowie.
No brawo yogul, długofalowe myślenie w Wiśle. Masz super poczucie humoru.
|
a mnie się dalej wydaje że jest w Wiśle myślenie długofalowe tylko nie do końca takie jakie powinno być.
Bo teraz myślą o przyszłości ale tylko w ten sposób żeby kupić młodego i taniego wypromować go i opchnąć za grubą kase. A powinni sprowadzać tych młodych i utalentowanych ale po to by budować młodą z dobrą drużynę i myśleć ile się zarobi jak awansujemy do LM a nie ile za nich dostaniemy
ale wiadomo ze to jest takie skrajnie optymistyczne myślenie .