|
A odnośnie Żurawia to bardzo bym się ucieszył jakby jeszcze do nas wrócił. A jak sam mówi w dzisiejszym '' Przeglądzie Sportowym '' to mógłby wrócić do nas albo do Lecha. Nawet w myśl przepadł mu pierwszy jego klub Warta. Jak sam mówi jego ojciec szczególnie by się ucieszył z takiego transferu. Atak Żurawski-Reiss to było by coś. Ale to raczej już przy końcu jego kariery. Wierze , że po Omonii prędzej wybrałby nas niż Amice. Ale jak na razie niestety taki transfer jest nie realny..
'' Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasami i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki. ''
Henryk Reyman
|