Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19839
Stary 26.01.2010, 13:26
Co do środkowego ofensywnego pomocnika to widać że trener szuka następcy Jirsaka, kogoś kto na początku zapełniłby lukę po Gargule przez te pół roku a później wygryzł ze składu Jirsaka który oprócz dobrych stałych fragmentów nie przekonuje. I ktoś z dwójki Poljak -Ba podpisze pół roczny kontrakt chyba że jeszcze kogoś innego na tą pozycję mamy upatrzonego. Poljak stylem gry przypomina Jirsaka i wg mnie to podobna klasa tylko że Poljak może być mocniejszy psychicznie i nie da się stłamsić takiemu Małeckiemu czy Brożkowi co zatrzymało w rozwoju Jirsaka który jest za cichy i za bardzo zamknięty w sobie jak na naszą drużynę. Co do Ba jest to piłkarz grający statycznie -przynajmniej tak mi się wydaje , my bardziej w środku potrzebujemy kogoś kto będzie walczył, biegał i odwalał kawał dobrej roboty tak ja np. Iwański w Legii.
Ostatnio edytowane przez fanfan : 26.01.2010 o godz. 13:32.
Odpowiedz cytując