For_FuN_ napisał(a):

|
Zurawski to gwarant 20 goli w sezonie, nie mowie juz o asystach(jedynie Boguski mu dorownuje w przegladzie pola).
|
Zawsze uważałem Żurawia za gracza klasę lepszego niż Franek.Jeśli 2 lata starszy Franek gra u nas z powodzeniem to tym bardziej Żuraw da radę.Oczywiście było by to wzmocnienie na 1, 2 sezony ale zdecydowanie lepsze ot niż nic.
Jeden problem jest taki że jak Amica go będzie chciała , to będzie go miała.