Wyświetl pojedynczy post
Illargui
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 26.01.2010, 12:10
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Jak widze pilkarzy recznych to widze walecznych dumnych i chcacych rozniesc rywala MEZCZYZN (nie mylic z ich odpowiednikami w dyscyplie gdzie pilki zamiast reki kopie sie nogą)


Widze walke,i chęc do osiagniecia czegos.Widze ambicje i determinacje.

Widze trenera ktory oddaje sie cala energie i oddal by wiele zeby pomoc swoim podpopiecznym.

Widze DRUZYNE gdzie kazdy walczy za kazdego ,"jeden za wszytskich wszyscy za jednego"


a dlaczego nie wiedze zadnego z tych w/w rzeczy u pilkarzy tyle ze nożnych?
Mam identyczne odczucia - w ogóle jak się porówna ambicję, determinację, profesjonalizm czy skromność nie tylko piłkarzy ręcznych, ale również innych sportowców, jak np. polskich siatkarzy czy Justyny Kowalczyk z polskimi piłkarzami i piłkarzami w polskiej lidze i jednocześnie gdy się porówna wyniki jakie osiągając Ci pierwsi przy zarobkach jakie mają Ci drudzy, to normalnie szlag człowieka trafia. Piłka nożna w Polsce przy takim porównaniu wygląda jak stowarzyszenie celebrytów a nie poważny sport.

Oczywiście są wyjątki i nie można tak podsumować każdego piłkarza, ale ogólne wrażenie i odczucie przy porównaniu z profesjonalnymi sportowcami wypada dla piłkarzy fatalnie .....
Odpowiedz cytując