yogul napisał(a):

wypożyczą świetnego napastnika na pół roku który w okresie wypożyczenia zostanie królem strzelców w polskiej lidze po czym przyjdzie czerwiec, wykupienie tego piłkarza będzie kosztowało o dużo za dużo dla nas, a ze jego macierzysty klub nie będzie chciał go oddać na kolejne wypożyczenie to my przed LM zostaniemy znów bez napastnika.
My robiąc teraz transfery musimy myśleć o dalekiej przyszłości a nie tylko o tym co będzie za miesiąc.
|
Wytłumaczenie jest znacznie prostsze - bo nikt się tym nie zajmuje. Przeglądamy się i testujemy tylko tych grajków, których chcą nam wcisnąć ich managerowie.
No brawo yogul, długofalowe myślenie w Wiśle.

Masz super poczucie humoru.