Wyświetl pojedynczy post
cassius31krakow
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kaźmirz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19828
Stary 26.01.2010, 11:34
yogul napisał(a):Wyświetl post
wypożyczą świetnego napastnika na pół roku który w okresie wypożyczenia zostanie królem strzelców w polskiej lidze po czym przyjdzie czerwiec, wykupienie tego piłkarza będzie kosztowało o dużo za dużo dla nas, a ze jego macierzysty klub nie będzie chciał go oddać na kolejne wypożyczenie to my przed LM zostaniemy znów bez napastnika.
My robiąc teraz transfery musimy myśleć o dalekiej przyszłości a nie tylko o tym co będzie za miesiąc.
Wytłumaczenie jest znacznie prostsze - bo nikt się tym nie zajmuje. Przeglądamy się i testujemy tylko tych grajków, których chcą nam wcisnąć ich managerowie.

No brawo yogul, długofalowe myślenie w Wiśle. Masz super poczucie humoru.
Odpowiedz cytując