|
Ciekawe czy Wisła jest tylko straszakiem na Nowaka czy chcemy negocjować.
Co by nie powiedzieć to moim zdaniem Nowak wcale nie jest lepszy od Małeckiego i Boguskiego a grają w podobnym stylu.
Szkoda by było odpuścić tego Pumosevaca bo wydaje mi się bardzo ciekawym napastnikiem(ze skrótów wyglądał na dość szybkiego i dobrego technicznie a do tego wysoki). A jak przyszedłby Nowak to pewnie by tak zrobili. Mam mieszane uczucia, ale z drugiej strony Nowak dla Polonii byłby ciekawym wzmocnieniem. Polonia zapewne do walki o mistrza się tak łatwo nie włączy a podniosło by to poziom ligi. Lepiej oglądać Nowaka w Polonii niż w Legii czy Lechu.
Wisłaaa! Wisłaaa!
Jesteśmy Wisłą Krakow i dumą dla Polakow...
i tak jest od stu lat.
|