Cetnik napisał(a):

|
..i mam nadzieje że Jicha nie okaże się kolejnym 'Lazarovem' dla naszej reprezentacji.
|
Noo...Z Pepikami będzie pewnie mały horror ale miejmy nadzieję że z happy endem.
Lazarova już przerabiali więc pewnie Wenta i zespół wyciągnęli z tego wnioski.