Kluvi napisał(a):

nie wiem czy nasz sztab ma klapki na oczach czy są z inne planety ale wszędzie na świecie jak ktoś nie ma kasy to wypożycza sobie piłkarzy czy to takie ciężkie do wykonania
Nie wiem co się z tym klubem dzieje ale obecnie to chyba mamy apogeum głupoty zarządzających...
|
wypożyczą świetnego napastnika na pół roku który w okresie wypożyczenia zostanie królem strzelców w polskiej lidze po czym przyjdzie czerwiec, wykupienie tego piłkarza będzie kosztowało o dużo za dużo dla nas, a ze jego macierzysty klub nie będzie chciał go oddać na kolejne wypożyczenie to my przed LM zostaniemy znów bez napastnika.
My robiąc teraz transfery musimy myśleć o dalekiej przyszłości a nie tylko o tym co będzie za miesiąc.