Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19822
Stary 26.01.2010, 10:11. Polityka transf. - zostajemy w tyle
Kluvi - smutne i dziwne jest, że zagranicznych piłkarzy kupują bądź wypożyczają już nie tylko kluby "z czuba" tabeli, ale praktycznie każdy kto wykazuje choć trochę "obrotności" na rynku. Zbroi się Odra, i Jaga, i Lechia, Śląsk już chyba zamknął kadrę na wiosnę. Tylko w Wisełce cisza. A niestety ze strony oficjalnej niewiele się można dowiedzieć, co najwyżej takie "kwiatki", że Ćwielong, Cantoro, Cebanu i Leszczak wciąż są naszymi piłkarzami

Może i dobrze, że klub nie planuje więcej testów w Turcji. Niech się skoncentrują na grze tych piłkarzy, co są i wreszcie podejmą decyzję, kogo sprowadzić. My kibice możemy tylko dywagować oglądając filmiki, ale trener-manager i reszta ekipy są na miejscu, znają potrzeby kadrowe i raczej nie odeślą wszystkich w siną dal. Drużyna potrzebuje wzmocnień i mam nadzieję, że w przypadku zawodników z pola wszystko pójdzie o wiele sprawniej, niż odnośnie bramkarza.
Odpowiedz cytując