Wyświetl pojedynczy post
StelmiOriginal
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14004
Stary 26.01.2010, 10:10
northrop napisał(a):Wyświetl post
moze nie dokonca odpowiedz na zadanie pytanie, ale ja posiadam 2 obywatelstwa juz od wielu lat i w niczym mi ani rodzinie to nie przeszkadza. z zadnymi ograniczeniami tez sie nie spotkalem.

oficjalnie, zasada na temat podwojnego obywatelstwa jest zmienna w zaleznosci od kraju. sa kraje, ktorym to nie przeszkadza, ale sa tez i takie, ktore tego zabraniaja. wiec o ile w Polsce moga na to nie zwrocic uwagi, to w Australii juz nie koniecznie. nie wiem jakie tam jest prawo.

nie mozna natomiast miec 3 obywatelstw (przynajmniej tak bylo kiedys, a bynajmniej mieszanka Polska/Szwecja/USA nie byla mozliwa).
Dzięki - życie jest spokojniejsze
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując