|
A nich Nowak idzie do Polonii. To jakis durny transfer forsowany na siłe przez Skorżę. Wypisz -wymaluj przypomina mi sie Dawidowski. Kasperczka na siłe go chciał ściągnąc, ajak mu sie udało to tamten zerwał wiązadła. Czy w Krakowie nie potrafia sie uczyc na błędach?
|