Wyświetl pojedynczy post
Szyman423
Senior Member
 
 
Od: 12.2009
Skąd: z Bochniii

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19812
Stary 26.01.2010, 09:07
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Po raz kolejny można tylko powtórzyć:
Niech dojdą do siebie Boguski (co się w ogóle z nim dzieje!!), Sobolewski, Głowacki i Singlar.
I to będą wzmocnienia. Nic poza tym.
Boguski trenuje już z pełnym obciązeniem od dawna Sobolewski i Głowacki tez z pelnym obciązeniem tylko ze oni od niedawna .
Kontuzjowani są Singlar i Gołos oni trenują z tym Terrizottim
Odpowiedz cytując