sandomingo napisał(a):

Po raz kolejny można tylko powtórzyć:
Niech dojdą do siebie Boguski (co się w ogóle z nim dzieje !!), Sobolewski, Głowacki i Singlar.
I to będą wzmocnienia. Nic poza tym.
|
Boguski trenuje już z pełnym obciązeniem od dawna Sobolewski i Głowacki tez z pelnym obciązeniem tylko ze oni od niedawna .
Kontuzjowani są Singlar i Gołos oni trenują z tym Terrizottim
