dynek.pl napisał(a):

to teraz jest trendy widze przyczepiac sie o wszystko do Skorzy ?
zupelnie jakbysmy nie strzelili w pucharach z tym coachem nie strzelili w pucharach 5 goli i to z calkiem silnym rywalem
|
O czym Ty w ogóle piszesz człowieku?Po kompromitacji z Levadią,Beitar jest już dawno pod toną mułu.Ta wtopa jest tak bulwersująca,że ta skaza zostanie Skorży do końca kariery.