AgresywnyChomik napisał(a):

|
5 bramek w jakichkolwiek pucharach....z obecnym coachem mam duze watpliwosci co do takich wynikow stad wlasnie 2 babole Pawelka moga miec duze znaczenie
|
to teraz jest trendy widze przyczepiac sie o wszystko do Skorzy ?
zupelnie jakbysmy nie strzelili w pucharach z tym coachem nie strzelili w pucharach 5 goli i to z calkiem silnym rywalem