Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19808
Stary 26.01.2010, 08:40
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
5 bramek w jakichkolwiek pucharach....z obecnym coachem mam duze watpliwosci co do takich wynikow stad wlasnie 2 babole Pawelka moga miec duze znaczenie
to teraz jest trendy widze przyczepiac sie o wszystko do Skorzy ?
zupelnie jakbysmy nie strzelili w pucharach z tym coachem nie strzelili w pucharach 5 goli i to z calkiem silnym rywalem
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując