|
Jaja...ciąg dalszy kabaretonu. Jeśli Legia podpisze z Nurkiem to przy okazji udowodni nieudolność naszych działaczy i przez kolejne miesiące będą się śmiać. Jeśli to ma tak wyglądać, że nasi skautowie za klubowe pieniądze jeżdżą i wypatrują zawodników, Maciej na testach ich ogląda, wypowiada się a potem nie podpisuje, a jeszcze potem inny klub kontraktuje tego zawodnika to ja dziękuje. Może niech zaczną inne kluby dokładać do tego skautingu, np po 30 % ? Cholera mnie bierze, że znów się z nas będą śmiali zakompleksieni . Lepiej cholerka nie robić żadnych testów i spokojnie dograć do lata. Bednarzuuuu wróć !!!
|