Wyświetl pojedynczy post
kibicwisły1906
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19806
Stary 26.01.2010, 08:00
Jedno jest w tym wszystkim dziwne, wiedząc o tym, że z Pawełkiem wiąże nas umowa jedynie do grudnia tego roku podpisujemy kontrakt z zawodnikiem na pół roku - pomijając kim ten zawodnik oczywiście jest...Serial Wisła sprowadza klasowego bramkarza przypomina "Mode na Sukces" kolejna odsłona tej tragikomedii czekać nas będzie zapewne latem...
Ostatnio edytowane przez kibicwisły1906 : 26.01.2010 o godz. 08:48.
Odpowiedz cytując