Wyświetl pojedynczy post
northrop
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: $-land

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14000
Stary 26.01.2010, 05:58
StelmiOriginal napisał(a):Wyświetl post
Witam, 2 pytania

1. Czy legalne jest posiadanie 2 obywatelstw (np. polskie i australijskie)? Czy np nie ograniczają mi jakichś świadczeń czy jak?
moze nie dokonca odpowiedz na zadanie pytanie, ale ja posiadam 2 obywatelstwa juz od wielu lat i w niczym mi ani rodzinie to nie przeszkadza. z zadnymi ograniczeniami tez sie nie spotkalem.

oficjalnie, zasada na temat podwojnego obywatelstwa jest zmienna w zaleznosci od kraju. sa kraje, ktorym to nie przeszkadza, ale sa tez i takie, ktore tego zabraniaja. wiec o ile w Polsce moga na to nie zwrocic uwagi, to w Australii juz nie koniecznie. nie wiem jakie tam jest prawo.

nie mozna natomiast miec 3 obywatelstw (przynajmniej tak bylo kiedys, a bynajmniej mieszanka Polska/Szwecja/USA nie byla mozliwa).
Ostatnio edytowane przez northrop : 26.01.2010 o godz. 06:00.
Odpowiedz cytując