|
Co do jutrzejszego meczu..gra Czechów opiera się głównie na jednym zawodniku Filipie Jicha z THW Kiel (czołowym graczu i strzelcu Bundesligi)-czasami wspiera go jeszcze Nocar z francuskiego Chambery Savoie , ale nie jestem pewien czy dobrym pomysłem byłoby granie np z jednym 'kryjącym' go zawodnikiem, bo wtedy więcej miejsca mają inni rozgrywający i skrzydłowi do schodzenia na środek..ale zobaczymy co wymyśli trener Wenta ostatecznie. W każdym razie jak zagramy tak jak dotychczas w obronie to jestem pewien dobrego wyniku jutro..i mam nadzieje że Jicha nie okaże się kolejnym 'Lazarovem' dla naszej reprezentacji.
|