Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19796
Stary 25.01.2010, 23:29
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Jak by Klub chcial dementowac wszystko co pismaki wymysla to trzeba by zatrudnic sztab ludzi ktorzy by przegladali wszystkie wychodzace gazety i wszyskie dostepne portale internetowe. Jeszcze sie nie nauczyles ze oficjalna i pewna informacja jet tylk z www.wislakrakow.pl i zadna inna.
Oficjalna to jest wisla.krakow.pl
Odpowiedz cytując