saklak1906 napisał(a):

|
Jak by Klub chcial dementowac wszystko co pismaki wymysla to trzeba by zatrudnic sztab ludzi ktorzy by przegladali wszystkie wychodzace gazety i wszyskie dostepne portale internetowe. Jeszcze sie nie nauczyles ze oficjalna i pewna informacja jet tylk z www.wislakrakow.pl i zadna inna.
|
Oficjalna to jest wisla.krakow.pl