saklak1906 napisał(a):

Jak by Klub chcial dementowac wszystko co pismaki wymysla to trzeba by zatrudnic sztab ludzi ktorzy by przegladali wszystkie wychodzace gazety i wszyskie dostepne portale internetowe. Jeszcze sie nie nauczyles ze oficjalna i pewna informacja jet tylk z www.wislakrakow.pl i zadna inna.
A te wszystkie pewne nieoficjalne zrodla to se mozna wlozyc tam gdzie slonce nie dochodzi, bo to nic innego jak nabijanie sobie wejsc na strony w celu wykazania przed reklamodawca ruchu na stronie.
|
Tez masz racje... czlowiek chce to sobie jakos wytlumaczyc ale jakos ciezko to wychodzi..