Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
buldus
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
13991
25.01.2010, 21:42
węgorz2
napisał(a):
Zaraz zaraz to nie sa opaski do wchlaniania potu ,to bandaże elastyczne bokserskie ,owija sie nimi piesci przed wsadzeniem w rękawice
Chyba mu chodzi o frotkę na do wycierania czoła np
na nadgarstek
Moje Sety klubowe
NOWY SET! Buldus Hit Mix Vol 1!
http://buldus.przeklej.pl//
buldus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do buldus
Znajdź inne posty napisane przez buldus