raindog napisał(a):

|
Co do transferów, to jak sprawdził się Maciek Skorża, możemy oceniać dopiero po tym okienku transferowym - a raczej podczas rundy wiosennej.. Radziłbym się teraz zbytnio nie podniecać wszelkimi zmianami. Ważne, żeby było tyle samo transferów do klubu, co z klubu. Odeszli Cebanu, Ćwielong i Cantoro - przyszli Juszczyk, Mączyński, Leszczaki i Kowalski - przydałoby się jeszcze dwóch, trzech zawodników, gdyż runda jesienna pokazała, iż mamy wąską kadrę. Więcej nie oczekuję - stoję twardo na ziemi i wiem, że kasa klubowa świeci pustkami. Można się czepiać co do profesjonalizmu Wisły, ale jakimś cudem reszta tych "super profesjonalnych polskich klubów" jak razie jest pod nami.
|
widzę to identycznie, dodam tylko że Sobol i Głowa wracają i jesli będa zdrowi - kadra na wiosnę powinna gwarantowac skuteczną walkę o kolejny tytuł
