Wyświetl pojedynczy post
Dubi
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Glasgow/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19779
Stary 25.01.2010, 20:31
raindog napisał(a):Wyświetl post
Co do transferów, to jak sprawdził się Maciek Skorża, możemy oceniać dopiero po tym okienku transferowym - a raczej podczas rundy wiosennej.. Radziłbym się teraz zbytnio nie podniecać wszelkimi zmianami. Ważne, żeby było tyle samo transferów do klubu, co z klubu. Odeszli Cebanu, Ćwielong i Cantoro - przyszli Juszczyk, Mączyński, Leszczaki i Kowalski - przydałoby się jeszcze dwóch, trzech zawodników, gdyż runda jesienna pokazała, iż mamy wąską kadrę. Więcej nie oczekuję - stoję twardo na ziemi i wiem, że kasa klubowa świeci pustkami. Można się czepiać co do profesjonalizmu Wisły, ale jakimś cudem reszta tych "super profesjonalnych polskich klubów" jak razie jest pod nami.
widzę to identycznie, dodam tylko że Sobol i Głowa wracają i jesli będa zdrowi - kadra na wiosnę powinna gwarantowac skuteczną walkę o kolejny tytuł
Odpowiedz cytując