Cytat:
"Nie wiem dlaczego nie gram w Wiśle. Byłem 20 dni na testach w tym klubie, zagrałem trzy sparingi, a potem coś nie wyszło. Chyba chodziło o to, że nie było możliwości podpisania umowy. Czy poszło o pieniądze? Naprawdę nie wiem" - mówi zawodnik.
"Legia to bardzo dobry klub, który zawsze ma ambicje być najlepszym. Nie wiem czy Wisła jest obecnie lepsza od Legii. Jestem tu dopiero pierwszy dzień, więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć na ten temat. Z zawodników występujących w polskiej lidze znam Jasmina Buricia i Semira Stilicia z Lecha Poznań" - dodaje.
"Miałem telefony z innych klubów, ale nie chcę wymieniać ich nazw, bo teraz jestem testowany przez warszawski klub i tylko to się liczy. Nie wiem jak długo zostanę na testach, ponieważ nie miałem jeszcze czasu porozmawiać z trenerami, ale myślę, że około 5 dni. Legia będzie musiała za mnie zapłacić, ale jeśli będę się dobrze spisywał, nie powinno to stanowić problemu" - wyjaśnia piłkarz. "Trener Dowhań, z którym trenuję, to świetny fachowiec, który wyszkolił wielu znakomitych bramkarzy" - uważa Nurković
|
Tyle Nurković na zgrupowaniu. Z tego co sie orientuje jest to wypowiedz bezposrednio dla legialive, a nie wymysly Błońskiego albo cos zasłyszanego na bazarze dla PS.