Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19774
Stary 25.01.2010, 19:27
Co do umiejetnosci to chyba Maciek sie wypowiadal.

To nie ten temat Panowie dajcie juz spokoj, bo nam sypna banami.

@mod
prosze przeniesc ostatnie pare postow do tematu o Macieju S.
Ostatnio edytowane przez AgresywnyChomik : 25.01.2010 o godz. 19:44.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując