|
Co do umiejetnosci to chyba Maciek sie wypowiadal.
To nie ten temat Panowie dajcie juz spokoj, bo nam sypna banami.
@mod
prosze przeniesc ostatnie pare postow do tematu o Macieju S.
Ostatnio edytowane przez AgresywnyChomik : 25.01.2010 o godz. 19:44.
Malinowy król malowanych róż
|