jasnyGwint napisał(a):

|
nic nie stoi na przeszkodzie aby w preprepre wstępnej rundzie strzelić 5 bramek i wtedy nawet 2 babole Pawełka nie będą mieć znaczenia.
|
no własnie o to chodzi. W preprepre gra sie z ciotami, wiec zwyciestwo 1-0 i remis 1-1 byłoby z jakims Lichtensteinem co najmniej żenujące.
Zreszta, właczcie sobie PNA. W Kamerunie broni bramkarz Espanyolu Kameni. Zobaczcie co chłop wyprawia. A po nazwisku kazdy by mówił ze conajmniej dobry jest.
AgresywnyChomik napisał(a):

|
S obecnie jest trenerem managerem i jesli po 2 latach czy 2,5 pobytu w Wisle odkryl ze niektorzy nie nadaja sie do gry w 'ekstraklasie' (dziwne ze nie wnioskowal o ich wczesniejsze wytransferowanie) to moze wypadaloby cos z tym zrobic.
|
No dobrze, ale co ma z nimi zrobic. Wywalic i grać juniorami?