Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19770
Stary 25.01.2010, 19:08
jasnyGwint napisał(a):Wyświetl post
nic nie stoi na przeszkodzie aby w preprepre wstępnej rundzie strzelić 5 bramek i wtedy nawet 2 babole Pawełka nie będą mieć znaczenia.
no własnie o to chodzi. W preprepre gra sie z ciotami, wiec zwyciestwo 1-0 i remis 1-1 byłoby z jakims Lichtensteinem co najmniej żenujące.
Zreszta, właczcie sobie PNA. W Kamerunie broni bramkarz Espanyolu Kameni. Zobaczcie co chłop wyprawia. A po nazwisku kazdy by mówił ze conajmniej dobry jest.

AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
S obecnie jest trenerem managerem i jesli po 2 latach czy 2,5 pobytu w Wisle odkryl ze niektorzy nie nadaja sie do gry w 'ekstraklasie' (dziwne ze nie wnioskowal o ich wczesniejsze wytransferowanie) to moze wypadaloby cos z tym zrobic.
No dobrze, ale co ma z nimi zrobic. Wywalic i grać juniorami?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując