Kamil napisał(a):

skrojona sektorowka zydow przed derbami przez naszych,
zostala zrobiona na podobizne grafa z woli
|
dzięki. właśnie pamietałem ze na meczu z Dyskobolią ( 0-4 ) na C było to wyciągnięte tylko nie zainteresowałem się co to było dokładnie