AgresywnyChomik napisał(a):

|
5 bramek w jakichkolwiek pucharach....z obecnym coachem mam duze watpliwosci co do takich wynikow stad wlasnie 2 babole Pawelka moga miec duze znaczenie
|
a co ma do tego coach, że nasi snajperzy celują po słupkach, poprzeczkach i bramkarzach zamiast strzelać bramki ?