Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19764
Stary 25.01.2010, 18:45
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ale nikt nie patrzy z drugiej strony.
a co jesli ten Nurkovic caly jest slabym bramkarzem?
nikt tego nie wyklucza, nie zmienia to tego ze jest smiesznie

szprotson napisał(a):Wyświetl post
a tekst ze pucharów nie będzie bo słaby bramkarz...
przeciez nie przegyrwalismy po 6-5 i 6 szmat Pawełka
zgadzam sie ale wystarczy w preprepre wstepnej rundzie intertoto zremisowac 1:1 u siebie i przegrac 0:1 na wyjezdzie obie bramki tracac po niepewnych interwencjach Pawelka.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując