szprotson napisał(a):

ale nikt nie patrzy z drugiej strony.
a co jesli ten Nurkovic caly jest slabym bramkarzem?
|
nikt tego nie wyklucza, nie zmienia to tego ze jest smiesznie
szprotson napisał(a):

a tekst ze pucharów nie będzie bo słaby bramkarz...
przeciez nie przegyrwalismy po 6-5 i 6 szmat Pawełka
|
zgadzam sie ale wystarczy w preprepre wstepnej rundzie intertoto zremisowac 1:1 u siebie i przegrac 0:1 na wyjezdzie obie bramki tracac po niepewnych interwencjach Pawelka.