Markus napisał(a):

Jeśli Nurkovic trafi do Legii, będziemy mieli do czynienia już nie tylko z kompromitacją, skandalem i nieporadnością wszystkich odpowiedzialnych za politykę kadrową w Wiśle (od samego dołu, do samej góry), a ogromnym upokorzeniem.
.
|
ale nikt nie patrzy z drugiej strony.
a co jesli ten Nurkovic caly jest slabym bramkarzem?
a tekst ze pucharów nie będzie bo słaby bramkarz...
przeciez nie przegyrwalismy po 6-5 i 6 szmat Pawełka