Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19763
Stary 25.01.2010, 18:35
Markus napisał(a):Wyświetl post
Jeśli Nurkovic trafi do Legii, będziemy mieli do czynienia już nie tylko z kompromitacją, skandalem i nieporadnością wszystkich odpowiedzialnych za politykę kadrową w Wiśle (od samego dołu, do samej góry), a ogromnym upokorzeniem.

.
ale nikt nie patrzy z drugiej strony.
a co jesli ten Nurkovic caly jest slabym bramkarzem?

a tekst ze pucharów nie będzie bo słaby bramkarz...
przeciez nie przegyrwalismy po 6-5 i 6 szmat Pawełka
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując