Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19762
Stary 25.01.2010, 18:34
Markus napisał(a):Wyświetl post
Gdyby przykładowo Kazimierski był japońskim samurajem, musiałby popełnić wówczas harakiri.

Markus zamiotles w temacie

Moim zdaniem Maciej S (nazwisko inicjalem bo nie ulega watpliwosc ze jest winny) juz dawno stracil (o ile kiedykolwiek mial) kontrole nad tym co sie dzieje w tym klubie. Bardzo dobrze ze trener broni swoj sztab ale to co zrobil Janas junior jako 'rozpracowywacz' czy Kazimierski z wyborem bramkarza (myslalem ze epilogiem jest zatrudnienie Juszczyka - jak srodze sie myilem) pokazuje ze trener S wprowadzil KOLESIOSTWO na niespotykana skale. Pilkarze bedac o wiele blizej klubu niz my musieli to widziec, wiec wystarczylo sie skumplowac z menago-treneiro i juz z gorki.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując