Markus napisał(a):

|
Gdyby przykładowo Kazimierski był japońskim samurajem, musiałby popełnić wówczas harakiri.
|

Markus zamiotles w temacie
Moim zdaniem Maciej S (nazwisko inicjalem bo nie ulega watpliwosc ze jest winny) juz dawno stracil (o ile kiedykolwiek mial) kontrole nad tym co sie dzieje w tym klubie. Bardzo dobrze ze trener broni swoj sztab ale to co zrobil Janas junior jako 'rozpracowywacz' czy Kazimierski z wyborem bramkarza (myslalem ze epilogiem jest zatrudnienie Juszczyka - jak srodze sie myilem) pokazuje ze trener S wprowadzil KOLESIOSTWO na niespotykana skale. Pilkarze bedac o wiele blizej klubu niz my musieli to widziec, wiec wystarczylo sie skumplowac z menago-treneiro i juz z gorki.