|
Bramkarza można było zakontraktowac już znacznie wcześniej a teraz skoro Legioniści chcą mu się bliżej przyglądnąc to oznacza że coś w nim widzą , agent szuka większych pieniędzy i tyle chce zarobic na Nurkoviciu jak najlepiej go opchnąc Wisła w tej rywalizacji jako klub jest bez szans w bo finanse są na katastrofalnym poziomie i wychodzi na to że liczy na cudowne moce Skorży który zrobi majstra starym dobrym składem .
Oczywiście jak w międzyczasie nie stracimy Alvareza , Marcelo lub kogoś z czuba ataku .
Ostatnio edytowane przez kohprzem'68 : 25.01.2010 o godz. 18:06.
Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
|